O naszych usługach

Firma szkoleniowa Mindsoft powstała po to, aby odpowiedzieć na aktualne potrzeby rozwojowe firm i klientów indywidualnych. Dzięki znajomości rynku szkoleniowego w naszym kraju wiemy, że to czego najbardziej w nim brakuje, to nie szkoleń dostarczających praktyczną wiedzę, ale takich, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.

Dlatego właśnie jako cel postawiliśmy sobie organizację profesjonalnych szkoleń dla firm o szerokim i innowacyjnym zakresie tematycznym. Do tej pory przeprowadziliśmy już ich ponad 60, przeszkalając dzięki temu prawie 1000 osób. Prowadzimy szkolenia dla firm  zarówno z zarządzania zespołem, motywowania pracowników i kompetencji liderskich, jak i też z inteligencji emocjonalnej oraz technik zarządzania stresem.

Fundament, który pozwala nam na przeprowadzanie szkoleń na najwyższym poziomie, to przede wszystkim doświadczona i profesjonalnie wykształcona kadra. Nasi trenerzy szkolili się w jednych z najlepszych ośrodków trenerskich w Polsce, jak np. Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego. Poza sprawdzoną wiedzą, cechuje ich uśmiech, otwartość oraz umiejętność naturalnej integracji grup szkoleniowych.

Szkolenia dla firm odbywają się w kameralnych grupach, czyli od kilku do kilkunastu osób. Dzięki temu szkolenia mają charakter praktyczny, a każdy uczestnik wychodzi z nich z wiedzą i konkretnymi umiejętnościami. Na każdym szkoleniu gwarantujemy również indywidualnie przygotowane materiały oraz certyfikat ukończenia.

To, co najbardziej nas wyróżnia, to otwartość na wszelkie potrzeby, propozycje i sugestie naszych klientów.

Skontaktuj się z nami:

ul. Ruska 47/48A lok. 5, Wrocław
tel. 531-521-666