Nasze metody

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego klienta i dlatego przed każdym szkoleniem przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb firmy oraz jej pracowników. Dzięki naszemu doświadczeniu doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby szkolenie było naprawdę efektywne, musi zostać przygotowane specjalnie pod aktualne potrzeby jego uczestników.

Kolejna zaleta naszych szkoleń to skoncentrowanie się na praktycznych ćwiczeniach i regularnej informacji zwrotnej. Każde zajęcia są projektowane zgodnie z Cyklem Kolba, czyli najlepiej sprawdzoną metodą do tworzenia efektywnego procesu nauczania. Zależy nam na tym, aby osoba kończąca nasze szkolenie, nie tylko wiedziała CO powinna zrobić, ale przede wszystkim JAK to zrobić, aby działało skutecznie.

Świadomie dbamy również o to, aby ćwiczenia i wykorzystywane narzędzia, były dostosowane do różnorodności grup szkoleniowych. Jedne osoby najwięcej zapamiętują słuchając, inne doświadczając, a jeszcze inne potrzebują dłuższej chwili refleksji, aby dojść do wartościowych wniosków. Dlatego w naszej pracy wykorzystujemy tak różnorodne metody jak np. mini-wykłady, case studies, dyskusje moderowane, prace w grupach czy gry szkoleniowo-symulacyjne.

Skontaktuj się z nami:

ul. Ruska 47/48A lok. 5, Wrocław
tel. 531-521-666